maja 22, 2017

Mężczyzn pociągają uśmiechnięte kobiety.


,
Wielką sztuką jest wstać rano z uśmiechem na twarzy. Na prawdę jest to trudne, ale to od niego się zaczyna dobry dzień. Skupcie się na pozytywach waszego  życia, dnia wyglądu czy związku. Nie pozwólcie by inni byli głównym powodem waszego smutku. Ludzie którzy do tego dopuszczają zapewne nie są nawet tego warci. Pokażcie, że panujecie nad sobą, chwytajcie dzień i czerpcie z niego jak najwięcej optymizmu. Dzień, weeekend, tydzień może być gorszy, cięższy, ale NIE POZWÓLCIE BY BYŁ TAKI CAŁY ROK. Ci co mają mnie na snapchacie : wereitnot, widzą jak przemija mój cały dzień. Właśnie z uśmiechem na twarzy. Gdy nie masz powodów by to robić, to czas najwyższy nadać sens twojego każdego najbliższego dnia. Nie jest czasami najlepiej, ale warto żeby jutro było, żeby DZIŚ POPRACOWAĆ NA LEPSZE JUTRO.

A więc  słowo na dziś to U-Ś-M-I-E-C-H. 
Nie, bez powodu mówię, że mężczyzn pociągają uśmiechnięte kobiety. Tak po prostu jest.
Wiem to z własnego doświadczenia. A wy możecie się o tym przekonać. Wiecie co kiedyś powiedział do mnie chłopak? Że umówił się ze mną, ze względu na to, że całą imprezę przebawiłam się z uśmiechem na twarzy, że na zdjęciach gości częściej uśmiech, niż tzw."dziubek". Nie zawiódł się, bo i na spotkaniu było tak samo. Zwrócił na mnie uwagę. Przyciągnęłam go właśnie uśmiechem. Jeśli nie masz powodów do cieszenia się z życia, to chyba czas najwyższy je znaleźć i wprowadzić w waszą codzienność. 
Także dajcie zakochać się innym w waszym uśmiechu. Zrób wszystko, żeby być szczęśliwą i pokaż to !


Nie pozwól nikomu by gasił twój blask, tylko dlatego, że razi go w oczy. Tylko, cycki w górę i do dzieła ! Zrób coś, co planowałaś od dłuższego czasu, zrób coś czego najbardziej się obawiasz i boisz, zadecyduj w końcu czego chcesz od życia i wprowadź w nim zmiany, które pragniesz od dawna. Uśmiechnij się, bądź sobą, a wszystko się ułoży, tylko musisz sobie w tym trochę pomóc. Decydować i nie odkładać na potem. Pamiętaj, że zawsze coś jest po coś ! I rzeczywiście to co się dzieje w naszym życiu teraz, wywiera wpływ na naszą przyszłość. 


"Mężczyzn pociągają uśmiechnięte kobiety."

Marsseliya.
Bluzka - Cropp
Narzutka - H&M
Spodnie - New Look
Torebka - Tally Weijl
Buty - Tally Weijl
Kwiaty - Atmosphere

2 komentarze:

 1. Jesteś nieeeesamowicie fotogeniczna! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuje :) !
   Lubie to robić, pewnie dlatego mi to wychodzi.

   Usuń