czerwca 22, 2017

Seksapil to nasza tajna broń.Jak tylko pomyślisz przez chwile, że jesteś nie taka jak inne, uniżona, za skromna czy za pokorna w tej chwili przestań. Skończ z tym absurdem. Przekonaj się do tego, zacznij wierzyć, że jesteś ŚWIETNĄ LASKĄ. Koniec kropka nie ma, żadnego "ale". Po prostu jesteś i tyle, a jeśli innym twoja pewność siebie nie będzie odpowiadać, to już nie Twój problem. Ty zamij się sobą, nie patrząc na innych. Sądzę, że trochę głupio byłoby zmarnować sobie życie, biorąc pod uwagę: " co powiedzą o nas ludzie". 

Skończ zajmować się negatywnymi rzeczami. Skup się na superlatywach. Pora je dostrzec. A co najważniejsze pobudź swój seksapil ! To on wpływa w dużej mierze na Twoją pewność siebie. Każda znasz wyraża go w inny sposób. Na własny sposób.

Jeśli chodzi o seksapil:
Jest to jak mówią : " naturalne piękno, tajemnicza otwartość, zakryta nagość- dystans, który magnetyzuje."
Każda z nas go ma, teraz zadaniem jest wydobyć go na zewnątrz. Działać niego, bawić się nim i korzystać z niego jednocześnie nienarzucając się. Pamiętaj, że najbardziej ciekawi i kusi to, co znajduje się jedynie w sferze domysłów.
Seksapil, to nie ciało, to stan umysłu.

Sam siebie musimy uznać za seksowne i godne pożądania. A reszta już jakoś sama się ułoży.
Gest, zachowanie, spojrzenie, głos i poruszanie- są to czynniki, wpływające na nasz seksapil.

"Sekret seksownych kobiet polega jednak nie tylko na tym, że są świadome atutów swojego ciała, ale także pełne wyrozumiałości dla jego niedoskonałości. " Dlatego wcześniej wspominałam o akceptacji siebie. 
Bądźmy świadome autów swojego ciała.

Stwórz własne pojęcie piękna.
-poczucie własnej wartości
-samoakceptacja
-pewność siebie
to są słowa na dziś.


UWIERZ W SIEBIE,
POKOCHAJ SIEBIE
I ŻYJ DLA SIEBIE !

Seksapil to nasza tajna broń.

Marsseliya.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz