stycznia 20, 2018

Nie marnuj czasu na nieodpowiednich ludzi.

Moim głównym założeniem w momencie tworzeniu bloga było pisanie rad w każdym z postów.
W skrócie:

 1. "Być sobą, to jest sztuka."
  Bycie oryginalną to coś lepszego, niż bycie idealna kopią kogoś innego.
 2. "Nie jestem idealna, jestem sobą. I to mi się najbardziej we mnie podoba."
  Najważniejsza jest akceptacja siebie.
 3. "Kochanie siebie powinno być normą."
  Ciężkie nie jest wcale, przyjmowanie komplementów, miłych komentarzy i opinii na nasz temat. Zacznijcie dziękować za nie, zacznijcie wierzyć w te słowa i pokochajcie siebie. 
 4. "Brak perfekcji jest piękny."
  Wszystkie jesteśmy i piękne w nas jest to, że każdy na swój sposób.  
 5. 'Mężczyzn pociągają uśmiechnięte kobiety."
  Jeśli nie masz powodów do cieszenia się z życia, to chyba czas najwyższy je znaleźć i wprowadzić w waszą codzienność. Także dajcie zakochać się innym w waszym uśmiechu.
 6. "Jesteśmy zupełnie inni, ale tak niesamowici na swój sposób."
  Inność, to ona nas wyróżnia.
 7. "Seksapil, to nasza tajna broń."
  Sekret seksownych kobiet polega jednak nie tylko na tym, że są świadome atutów swojego ciała, ale także pełne wyrozumiałości dla jego niedoskonałości. 

A teraz zaczynam kolejną dawkę...10 zasad bycia szczęśliwym. 


Śledźcie stronę, czekajcie na nowy post, czytajcie i wprowadzajcie w życie.
A w między czasie pomiędzy zasadami znajdziecie coś na pewno o KOSMETYKACH i nie tylko.

Jak zwykle kilka zdjęć ode mnie.


PO PIERWSZE:

Jedna z najmądrzejszych decyzji mojego życia, było odpuszczenie sobie nic nie wartych ludzi, toksycznych. Pamiętajcie, że każdy z nas widzi ten sam świat, a jednak postrzegamy go zupełnie inaczej. To od nas zależy jak.

Życie to 10% tego, co nam się przydarza i 90% tego, jak na to reagujemy

 Nasze podejście jest wszystkim, także miej je takie jakie chcesz. Przy podejmowaniu decyzji, czy wyznaczaniu sobie celu.***
Żałujesz słów niewypowiedzianych, rzeczy niespełnionych. Nie żałujesz miliona prób, bo może było warto. Może było, a może jest- o tym się przekonasz u celu. Ta droga jest ciężka, wiem to. Ale pamiętaj, że nawet jeśli coś odłożysz na bok, przy gorszym dniu czy tygodniu to sukcesem jest powrót do tego- DALSZĄ WALKĘ. Każdy ma to na co się odważy.
Uświadom sobie, że przed PÓŹNIEJ, jest TERAZ.
______________________________________________________________

Ten, kto nie chce, znajdzie powód. Ten, kto chce, znajdzie sposób. Ta zasada jest do wielu kategorii. Do przekładania wszystkiego na później, do odkładania celu, do zebrania się w sobie, do spotkania z przyjaciółmi, z rodziną. Dalej szukaj wymówek, przekładaj na to "potem". Kiedyś będzie za późno i wtedy już nic nie zrobisz. Nie będziesz miał nic przy sobie. Zdasz sobie sprawę, że te "potem" trwało za długo. UPS.,,


Przestań pozwalać, by ludzie robiący dla Ciebie tak mało, mieli tak duży wpływ na Twoje myśli, uczucia i emocje. Próbuj, mów co myślisz. Osobom, którym na Tobie zależy- zadają pytania. Chcą wiedzieć, jak minął dzień, jak się czujesz i co u Ciebie słychać. A nie wiecznie mówią o sobie, wymagają od Ciebie pytań, nie dając nic w zamian.

Ludzie nie potrafią sami czegoś zrobić więc mówią, że Ty też nie możesz. Pokaż im, zdobądź to. Ci, którzy cieszą się Twoim szczęściem są coś warci. Reszta? Niech idzie w odstawkę.
Odjęłam osoby ze swojego życia, które wzbudzały we mnie złe emocje. Które wprowadzały wiele zmartwień, intryg i kłótni. Którzy byli fałszywi, którzy patrzyli tylko i wyłącznie na swoją osobę. Reszta? Reszta się nie liczy. Za wszelką cenę, chcieli coś mieć. Lecz po tysiącu kłamstw sami zaczęli w nich tonąć. Przykre, ale prawdziwe.
Zdałam sobie sprawę, że przy każdym grałam inną rolę. To jest męczące na dłuższą metę. Grałabym do tej pory, lecz pewnego dnia przy kilku osobach nie wstydziłam się już niczego, mówiłam co myślałam, śmiałam się- właśnie miałam szczery uśmiech. To się ceni. Chciałam spędzać czas z osobami, które mnie zaakceptowały, a ja zaakceptowałam ich. Chciałam z nimi spędzać czas, a oni ze mną. Cieszyli się z małych sukcesów w moim życiu. Byli przy mnie wspierali. Nie podcinali mi skrzydeł. Odważyłam się robić rzeczy, o których wcześniej nie myślałam. Motywowali mnie. Nie zazdrościli, właśnie.

Odróżnij toksyczne osoby w swoim życiu od tych, którzy chcą dla Ciebie dobrze.- to twój cel na najbliższe dni. Zastanów się nad tym. 
Zaczęłam unikać kontaktu z nimi, wiecie co wam teraz powiem. To była jedna z lepszych decyzji. 

Teraz koło siebie, mam jego, garstkę prawdziwych przyjaciół i kochającą rodzinę - to mi wystarcza. Oni są dla mnie wszystkim. Oni- czyli ludzie przy których jestem 100% sobą.Nie potrzebuje nikogo więcej..
Jestem szczęśliwa.
Wam też tego życie.
Jeśli odsuniecie się od osób, które mieszają w Twoim życiu, zmienicie prace, przez którą wypluwacie sobie żyły, rzucicie coś co już macie dość od dłuższego czasu. ZMIENICIE COŚ.  A tak jak pisałam wcześniej od zmiany zależy wiele.   
UŚMIECHNIJ SIĘ! :)  I Nie marnuj czasu na nieodpowiednich ludzi.

Bluza - Tally Weijl 


~Marsseliya

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz