kwietnia 02, 2018

Życie zaczyna się dopiero wtedy,gdy masz je z kim spędzić.


Miło, że wpadliście, a więc zaczynając.
Dziewczyny czy wy też tak czujecie ? Że czasami  już nadzwyczajnie macie dość wszystkiego, że nadchodzi ten moment lekkiej "załamki". Że nie macie nawet ochoty się uśmiechnąć, że przestajesz wierzyć, patrzycie w lustro i nagle uświadamiacie, że jest coś z wami nie tak. Na prawdę takie nie jesteśmy,  jest to spowodowane skumulowanie wszelkich spraw. Musimy trochę wyluzować. Zrozumieć, że nie warto kumulować tych emocji w sobie. Potrzebujemy z kimś porozmawiać i pozwolić, żeby ktoś nas opanował. Przypomniał po co tu jesteśmy i jaki mamy plan na lepsze jutro. Wszystko wymaga czasu, a my damy sobie rade. Musimy się starać, bo warto. On jest ze mną, a ja z nim. I po to jesteśmy dla siebie dla tej jedynej osoby, która jest tu przy tobie po to, żeby zmienić wszystko, nasze nastawienie i nastrój. 

"Jeśli mężczyzna widzi silną kobietę, która radzi sobie ze wszystkim sama, powinien pogłaskać ją czule po głowie, pocałować w czoło i utulić ją do snu. Silne kobiety nie urodziły się zniszczalne. Musiały dużo przejść i wycierpieć, aby przybrać zbroję. Niczego nie potrzebują tak,  jak szansy by, poczuć się słabą i małą w ramionach mężczyzny, który im na to pozwoli. "

W końcu my to trochę taka:
-subtelność
-delikatność
-wrażliwość
no i 
-wewnętrzna siła
  
My czasami potrzebujemy przyznać, że nie dajemy rady. Że potrzebna nam pomóc. Bo właśnie dla tego jesteśmy dobrani w pary, aby to jedna osoba oddziaływała na drugą.  Aby wspierali się oni na wzajem. Przypominali o sprawach istotnych. Bycie z drugą osobą, to chyba najlepsza rzecz na świecie. My jesteśmy tą słabszą istotką,jedną z tych co dopełnia drugą. Musimy być twarde, a czasami możemy odpuścić. Przestać udawać, że ze wszystkim damy sobie rade same. Przyznajmy, że potrzebujemy ich w każdej dziedzinie życia. Cudownie jest przeżyć każdą chwile z nim, podzielić się nią w jego towarzystwie. Wspominać i planować kolejne wspomnienia. 

To piękne, jest czuć, że ktoś chce Ciebie na 100%, w 100% na  zawsze. Przy czym oddajesz swój czas, kierujesz w jego stronę  swój uśmiech i przekazuje swoją obecność. I jesteś przy nim całkowicie sobą,  W końcu każdy człowiek pojawia się w naszym życiu z jakiegoś powodu. 
Każdy marzy, żeby ktoś go po prostu od tak bezgranicznie kochał. 

Życie zaczyna się dopiero wtedy,gdy masz je z kim spędzić.
 ~Marsseliya


'
Futro- SecondHand
Kurtka- H&M
Spodnie- Tally Weijl
 Buty - H&M
Torebka- Primark

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz